Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Zapisy Kontakt Grafik Galeria
Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Galeria Grafik Zapisy Kontakt

Hot MAMA Challenge – wyzwanie dla każdej Mamy

Milena Kozłowska - 4 stycznia 2018

Hot MAMA Challenge – wyzwanie dla każdej Mamy

Jedyny taki projekt dla Mam …

Przedstawiam Was pewną historię projektu, który zmienia, motywuje i tworzy społeczności Mamusiek 🙂

Zapytacie jaki to projekt – Hot Mama Challenge, odbywający się w Samo Centrum Wszechświata w Warszawie.

Zaczęło się niewinnie bo zaledwie pięć Mam wzięło udział w pierwszej edycji Hot Mama Challenge, który wystartował w czerwcu 2017. Niewielka grupa mam podjęła wyzwanie i dotrwała do końca wyzwania – osiągając niezłe wyniki, które motywowały do dalszej drogi z aktywnością fizyczną w obecności dziecka. Może na zdjęciach rozpoznajecie siebie 🙂

 

Kolejna edycja wystartowała we wrześniu i to była prawdziwa PETARDA.

Kilkanaście Hot Mamusiek rozpoczęło przygodę z naszymi zajęciami, dając z siebie wszystko. Zakwasy, płacz maluchów nie przeszkodziły w treningach.

 

 

Hot Mama Challenge trwa 5 tygodni. Pierwszy tydzień to przygotowanie do treningów, które zawiera trzy spotkania ze specjalistami (dietetyczka, fizjoterapeutka ginekologiczna, bra fitterka) – z pewnością każda Mama będzie miała mnóstwo pytań, które mogą pojawić się przed rozpoczęciem zajęć.

Przed podjęciem wyzwania Mamy mają konsultacje treningową trenerami w tym ze mną 🙂

 

Każda uczestniczka zostaje zmierzona a dokładnie obwody ciała (ramię, pod biustem, talia, w pępku, biodra, udo i łydka). Ponadto Mamy zostaną zważone i będą miały zrobioną analizę składu ciała, która będzie oceniana wraz z pomiarami obwódów podczas zakończenia projektu.

Zostanie przeprowadzony test na rozstęp mięśnia prostego brzucha który wskaże drogę, jak bezpiecznie podejść do treningu. Mamy otrzymują specjalistyczną poradę dietetyczki, która podpowie jak ułożyć dietę przy karmieniu piersią i treningach tak by uzyskać najlepsze efekty.

 

  

Kolejne tygodnie to treningi odbywające się trzy razy w tygodniu treningów grupowych. Treningi są zróżnicowane, bo zawierają elementy ćwiczeń wzmacniających, aerobowych i przede wszystkim zawierają ćwiczenia na mięśnie dna miednicy i pracę nad rozstępem mięśnia prostego brzucha. Mamy otrzymują prace domowe, do wykonania w dzień bez treningu i co najważniejsze mogą liczyć zawsze na pomoc trenerek i dietetyczki 🙂

Ponadto będąc certyfikowanym Trenerem Pelvic Floor Safe wprowadzam ćwiczenia usprawniające pracę dna miednicy dla osób mających problemem nietrzymania moczu i osób narażonych na te dolegliwości.

Mamy narażone są na osłabienie kondycji mięśni dna miednicy, urazy okołoporodowe i słabą stabilizację po porodzie. Dlatego program Hot Mama Challenge jest odpowiedni dla każdej świeżo upieczonej Mamy. Jesteś w dobrych rękach 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Pelvic Floor Safe zajrzyj na: Pelvic Floor Safe

Każda edycja Hot Mama Challenge kończy się pomiarami i wyłonieniem HOT MAMY, która osiągnęła najlepsze wyniki. Dodatkowo Mama, która będzie najbardziej aktywna otrzyma nagrodę.

Dla mnie jako trenera ten projekt daje siłę i motywację aby dalej pracować z Mamami. Każda przemiana Mamy, która przychodzi niepewnie i nie wie czy to dla niej, czy da radę i po pięciu tygodniach przechodzi spektakularną przemianę daje wielkiego „kopa” do pracy i ciągłego zgłębiania wiedzy na temat treningu Mamy.

Ogromnie mi miło, że moje zajęcia GymMama mogą uczestniczyć w HOT MAMA CHALLENGE 🙂

 

Chcesz dołączyć do naszego wydarzenia?

Startujemy z nową edycją 8 stycznia 2018  🙂

więcej informacji : Hot Mama Challenge vol.4

 

Znajdujemy się w Samo Centrum Wszechświata ul. Chłodna 29 w Warszawie.

Polecam w 100% i do zobaczenia na HOT MAMA CHALLENGE 🙂

Bo siła jest w Mamach 🙂

Pozdrawiam Was Kochani 🙂

Milena Kozłowska

Tagi: activecore, aktywna mama, aktywne spacery, aktywne spacery gymmama, ćwczenia po porodzie, ćwiczenia z dzieckiem, gymmama, hotmamachallenge, Milena kozłowska, samocentrumwszechswiata, scw, trener mam milena kozłowska, trening mam