Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Zapisy Kontakt Grafik Galeria
Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Galeria Grafik Zapisy Kontakt

Jest takie miejsce … SAMO CENTRUM WSZECHŚWIATA

Milena Kozłowska - 27 lipca 2017

Jest takie miejsce … SAMO CENTRUM WSZECHŚWIATA

Jest takie miejsce w Warszawie gdzie, każdy może poczuć się dobrze a nawet przenieść się w inny świat/wszechświat – spytacie jakie to miejsce ?

SAMO CENTRUM WSZECHŚWIATA ul. Chłodna 29 Warszawa 

to miejsce :

TRENINGÓW

SPOTKAŃ

EVENTÓW

SPOŁECZNOŚCI

DLA DZIECI

PRZYJEMNOŚCI

To właśnie tu GYMMAMA znalazła swoje miejsce, gdzie odbywają się zajęcia GYMMAMA dla kobiet w ciąży, GYMMAMA dla mam z niemowlakami i zupełnie nowy projekt FAMILY GYM (ale o tym już niedługo). 

Wszystkie informacje dotyczące tego co się u nas dzieje znajdziesz na stronie : http://samocentrum.com lub https://web.facebook.com/samocentrumwszechswiata

Chcesz do nas dołączyć się zapisz się na zajęcia : https://moje.samocentrum.com/login (pamiętaj,że jesteś od GYMMAMA albo Mileny Kozłowskiej :))

Oto kilka zdjęć z zajęć GYMMAMA 🙂


 

A to zajęcia GYMMAMA dla kobiet w ciąży – nie bój się aktywności z brzuszkiem – odpowiednio dobrane ćwiczenia będą dla Ciebie  i twojego maleństwa korzystne w tym tak ważnym czasie.

  

 

Przyjdź i zobacz jak tu fajnie 🙂 

Tagi: aktywna ciąża, aktywna mama, aktywne spacery, ćwczenia po porodzie, ćwiczenia w ciąży, ćwiczenia z dzieckiem, gymmama, samocentrumwszechswiata, scw, trener mam milena kozłowska, trening mam