Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Zapisy Kontakt Grafik Galeria
Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Galeria Grafik Zapisy Kontakt

Zacznij tu

Zanim przystąpisz do treningów musisz pamiętać o bezpieczeństwie. Jeśli masz wątpliwość czy możesz przystąpić do treningu skontaktuj się ze mną.

Od czego zacząć?

Cześć, witam Cię na mojej stronie.

Jesteś mamą, spodziewasz się dziecka lub jesteś aktywną kobietą dbającą o zdrowie i bezpieczny trening to trafiłaś na właściwą stronę. Jeśli interesuje Cię bezpieczny trening w ciąży, powrót do formy po porodzie lub szukasz treningów które są odpowiednio przygotowane dla kobiet to świetnie trafiłaś. Ponadto treści przedstawione na stornie pomogą Ci lepiej zrozumieć swoje ciało jak i żyć z nim w zgodzie.

Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym od wielu lat. Specjalizuję się w treningu kobiet w ciąży jak i mam po porodzie. Tworzę nowatorskie formy aktywności fizycznej poczynając od specjalnych programów treningowych i Aktywnych spacerów z wózkami, które jako pierwsza wprowadziłam do Polski w 2012 roku.
Odkąd stałam się Mamą, trening kobiet w ciąży czy trening w połogu i powrót do formy stały się dla mnie bardzo bliskie. Na sobie mogłam przetestować jak i zobaczyć z tej drugiej strony jak wielkim wyzwaniem jest macierzyństwo i powrót do formy. Nie należę do trenerek, którym w czasie ciąży urósł tylko brzuszek, bo mimo wiedzy, odpowiedniej diety, aktywności fizycznej dostosowanej do możliwości ciężarnej przytyłam 25 kg. Było to spowodowane przede wszystkim hormonami na które nie miałam wpływu. Dlatego rozumiem Mamy które borykają się z podobnymi problemami.
Ale głowa do góry – po to jest moja strona i moja osoba aby pomóc Wam zrozumieć swoje ciało i zacząć z nim współpracować. Jestem przekonana, że podążając małymi krokami do wyznaczonego celu można osiągnąć sukces. Odnosząc się do słów Josepha Pilates’a: „In ten sessions, you will feel the difference, in twenty you will see the difference, and in thirty you’ll have a whole new body.”

Dlatego małymi kroczkami zapraszam Cię na treningi:

1. Treningi kobiet w ciąży i przygotowanie do porodu.
2. Trening po porodzie
3. Trening dla kobiet
4. Treningi dla seniora

Indywidualnie online

Sesja na żywo z trenerem personalnym.
Wolisz trenować indywidualnie i na żywo online to jest to idealna forma dla Ciebie.
Dzięki takiej formie jesteśmy w stanie dopasować trening specjalnie pod Ciebie według twoich potrzeb i możliwości i ograniczeń.
Więcej informacji w zakładce „OFERTA”

Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą indywidualną napisz do mnie na info@gymmama.pl lub kliknij w zapisy.

Konsultacje online

Konsultacje online to rozwiązanie dla kobiet, które szukają informacji na temat bezpiecznego treningu w ciąży lub po porodzie, treningu dla kobiet 60+ i ze schorzeniami różnego typu.

Więcej info w zakładce „OFERTA”

Zapisz się już teraz wysyłając e-mail na info@gymmama.pl lub kliknij w zakładkę zapisy.

3 kroki GyMMamy