Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Zapisy Kontakt Grafik Galeria
Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Galeria Grafik Zapisy Kontakt
Milena Kozłowska

Milena Kozłowska

Trener GyMMama

Od wielu lat jestem związana z aktywnością fizyczną, która stała się dla mnie jak powietrze niezbędne do życia. Przez wiele lat trenując taniec sportowy poczułam na własnym ciele jak ważny jest ruch każdego dnia. Zafascynowana ukończyłam z tytułem magistra Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie pisząc pracę na temat metody Pilates. Dzięki znajomości anatomii i fizjologii człowieka pragnę przygotować każde zajęcia zgodnie z potrzebami grupy czy są to zajęcia z seniorami czy kobietami w ciąży czy osobami z problemami z kręgosłupem. Ponadto pragnę przekazać swoim uczestnikom zajęć wskazówki jak słuchać swojego ciała, żeby każdy ruch był bardziej świadomy i by po zajęciach czuli się zrelaksowani i wypoczęci. Uważam, że podążając małymi krokami do wyznaczonego celu można osiągnąć sukces. Odnosząc się do słów Josepha Pilates’a: „In ten sessions, you will feel the difference, in twenty you will see the difference, and in thirty you’ll have a whole new body.” Inspirując się metodą Pilates będącą treningiem całego ciała i uspokojeniem psychiki, pragnę wyciszyć i uspokoić osoby uczestniczące w tej metodzie. Koncentracja na ćwiczeniu i oddechu pozwala na chwilowe odizolowanie się od problemów życia codziennego. Propagując prozdrowotny styl życia i podnosząc swoje umiejętności i wiedzę uczestniczę w wielu szkoleniach i konwencjach fitness. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć, a także widoczna poprawa ich formy, kondycji i samopoczucia. Ponadto specjalizuję się w zajęciach z kobietami w ciąży jak i Mamami po porodzie w zajęciach z niemowlętami. Propaguję aktywność Kobiet przygotowujących się do ciąży, będących w ciąży jak i po porodzie, tworząc to dla nich nowatorskie formy aktywności fizycznej poczynając od specjalnych programów treningowych i Aktywnych spacerów z wózkami, które jako pierwsza wprowadziłam do Polski w 2012 roku. Prowadząc zajęcia i treningi personalne przekonałam się nie raz jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne do porodu jak i opieka w czasie powrotu do formy młodych Mam, więc gorąco zachęcam do aktywności przyszłe i obecne Mamy. „The mind, when housed within a healthful body, possesses a glorious sense of power.”- Joseph H. Pilates, 1939

 

mgr wychowania fizycznego AWF (specjalizacja : wychowanie fizyczne, menadżer sportu, narciarstwo zjazdowe).

Instruktor Fitness – gimnastyczne formy rekreacji – specjalizacja zajęcia wzmacniające, zajęcia body ball, zajęcia zdrowy kręgosłup)

Instruktor Pilates – OM® REHA PILATES OM® MAT 1, Ukończenie cyklu szkoleń: Pilates- basic1, Basic 2, Advance Fitness PKF

Instruktor TRX® GROUP SUSPENSION TRAINING COURSE L1,

Instruktor Stretchingu – OM® FUNCTIONAL STRETCH1,

Instruktor treningu powięzi – BLACKROLL®TRAINER Education Trainer ID T-1680

Instruktor FACTS® – trening funkcjonalny- Kraków.

Instruktor Thera-Band Academy® sensomotoryka, trening funkcjonalny.

Instruktor Thera-Band Academy® ćwiczenia oporowe i równoważne z zastosowaniem przyborów Thera-Band ®.

Instruktor Pelvic Floor Safe – trening dna miednicy.

Trener Rehakursy – Trening rozstępu mięśnia prostego brzucha DRA.

Instruktor Aqua Fitness – szkolenie TEORIA I METODYKA AQUA FITNESS,

Instruktor i szkoleniowiec zajęć dla kobiet w ciąży i mam po porodzie.

Autorka programu GYMMAMA – ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie i aktywnych spacerów GYMMAMA.

Nauczyciel akademicki w Akademii Sztuki Wojennej – stanowisko Instruktor WF (zajęcia ze studentami stacjonarnymi i wojskowymi)

Szkoleniowiec Technogym Academy z zakresu treningu personalnego dla kobiet w ciąży i po ciąży.

 

 

Beata Michoń

Beata Michoń

Dietetyk

mgr Beata Michoń – dietetyk, propagator zdrowego stylu życia, mama dwójki dzieci. Absolwentka SGGW i AWF, miłośniczka sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu, instruktorka szermierki i fitness. Właścicielka Stacji Wellness i autorka projektu „Zdrowe dziecko – szczęśliwi rodzice”. Zdrowe żywienie, holistyczne podejście do organizmu dorosłego i dziecka oraz wszelkie naturalne metody wspomagania zdrowia są dla niej podstawą we własnym życiu i kuchni. Praktyk, który dzieli czas między kuchnię, dzieci, a ciągłą edukację. Projekt „Zdrowe dziecko – szczęśliwi rodzice” stworzyła po to by podzielić się swoją wiedzą w większym gronie, a tym samym ułatwić życie wielu rodzicom. Bo nie ma nic gorszego niż chorujące dziecko. Od 5 lat prowadzi wykłady i szkolenia w przedszkolach, klubach mam, bibliotekach i ośrodkach kultury. Do zmian żywieniowych w kuchni i życiu zmusiły ją, już na szczęście po 20 latach pokonane, alergie i atopowe zapalenie skóry. Od 6 lat prowadzi dom bezglutenowo i z niewielką ilością produktów odzwierzęcych.

 

Szkolenia Beaty : Stacja Wellness

 

Ewa Bieniak

Ewa Bieniak

Dietetyk

Mgr dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uwielbia gotować, prowadzi bloga kulinarnego (www.DietaEwy.pl). Potrafi sprawić, by jedzenie kojarzyło się z przyjemnością, a nie z wyrzutami sumienia. Uczy jeść mądrze i smacznie – by każdy mógł cieszyć się doskonałym samopoczuciem i idealną sylwetką przez całe życie. Ze szczególną troską dba o prawidłowy sposób odżywiania kobiet w ciąży i mam dochodzących do siebie po porodzie. Swoją niespełna 1,5-roczną córkę już zaraziła pasją do dobrego jedzenia.

Blog EWY : Zajrzyj o kulinarnych inspiracji EWY

 

Katarzyna Galińska

Katarzyna Galińska

Fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego wydziału Rehabilitacji. uczestniczka wielu szkoleń z zakresu terapii mięśni dna miednicy m.in. Osteopatii Ginekologicznej d.o. Eweliny Tyszko-Bury, kursy z zakresu treningu dla kobiet w ciąży, terapii trzewnej, terapii sonofeedback z użyciem USG prowadzony przez dr Godka, kurs treningu mięśni dna miednicy, Medical Pregnancy Training Izabeli Dembińskiej, fizjoterapii dla kobiet z problemem rozejścia mięśnia prostego brzucha (pre & post natal pilates, Pelvic Floor Health – Carolyne Anthony).

Certyfikowana terapeutka londyńskiej szkoły Body Control Pilates.

Certyfikowana terapeutka Manipulacji Powięziowych Stecco – Fascial Manipulation.

Obecnie w trakcie szkolenia w kierunku fizjoterapii uroginekologicznej: fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej we współpracy z Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym.

Współpracuje z d.o. Eweliną Tyszko-Bury.

Zajmuję się terapią dolegliwości w obrębie miednicy, terapią trzewną, zespołów bólowych kręgosłupa, terapią kobiet w ciąży, w połogu, terapią w przypadku nietrzymania moczu, terapią w przypadku rozejścia kresy białej.

Pracuję w klinice Renort Słuchając ciała w Warszawie

Przychodnia Renort

Słuchając ciała

instagram – kasiagalinska

Czym się zajmuje fizjoterapeuta uroginekologiczny:

– mobilizacja blizny po CC – to nie jest tradycyjna mobilizacja jak przy każdej innej bliźnie

– terapia per rectum; per vaginum

– mobilizacja blizny po cięciu krocza

– bolesne współżycie

– wysiłkowe nietrzymanie moczu

– parcia naglące

– obniżenie narządów rodnych

– terapia w ciąży – bóle spojenia łonowego, stawów krzyżowo-biodrowych, kręgosłupa – każdy odcinek

– bóle pachwin, bioder

– rozejście się kresy białej mięśnia prostego brzucha – wystający brzuch po porodzie

– dysfunkcje anorektalne – nietrzymanie gazów stolca,

– trening mięśni dna miednicy

– bezpieczny trening funkcjonalny ogólny zawierający elementy treningu MDM

– przygotowanie pacjenta do operacji i fizjoterapia po operacjach

– praca posturalna

 

Jeśli masz problem, zadzwoń do mnie tel. 666 839 543

Ewa Boniecka

Ewa Boniecka

Fzijoterapeutka

Nazywam się Ewa Boniecka jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej. Odnalazłam swój kierunek rozwoju, w którym się realizuję nieustannie poszerzając wiedzę. Zajmuję się terapią kobiet i kocham swoją pracę. Jestem mamą trójki dzieci. Moje ciało dzielnie zniosło dwie ciąże, w tym jedną bliźniaczą, wracało do formy zarówno po porodzie naturalnym jak i porodzie przez cięcie cesarskie. Od wielu lat aktywnie uprawiam sport i od wielu lat ćwiczę z kobietami, pomagam kobietom w okresie ciąży i połogu, kobietom zmagającym się z problemami uroginekologicznymi, pomagam kobietom młodym i wysportowanym, kobietom w okresie menopauzy, pomagam kobietom w każdym wieku. Pomogę też Tobie.

Jeżeli zmagasz się z problemami uroginekologicznymi, chcesz przygotować się do ciąży, porodu, chcesz wrócić do formy po porodzie, a może jesteś przed lub po operacji struktur dna miednicy zapraszam na terapię. Moje doświadczenie i wiedza z zakresu terapii kobiet pozwoli Ci na sprawny powrót do formy, znowu będziesz cieszyć się swoją kobiecością.

 

FB Fizjoterapia dla kobiet

Zapraszam na konsultacje domowe, zapisy pod numerem 505761061.

Na HASŁO GYMMAMA 10zł ZNIŻKI 🙂

 

Zapraszam na konsultacje domowe, zapisy pod numerem 505761061.

Na HASŁO GYMMAMA 10zł ZNIŻKI 🙂