Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Zapisy Kontakt Grafik Galeria
Pierwsze kroki Oferta O nas Blog Galeria Grafik Zapisy Kontakt
Milena Kozłowska

Milena Kozłowska

Trener GyMMama

Od wielu lat jestem związana z aktywnością fizyczną, która stała się dla mnie jak powietrze niezbędne do życia. Przez wiele lat trenując taniec sportowy poczułam na własnym ciele jak ważny jest ruch każdego dnia. Zafascynowana ukończyłam z tytułem magistra Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie pisząc pracę na temat metody Pilates. Dzięki znajomości anatomii i fizjologii człowieka pragnę przygotować każde zajęcia zgodnie z potrzebami grupy czy są to zajęcia z seniorami czy kobietami w ciąży czy osobami z problemami z kręgosłupem. Ponadto pragnę przekazać swoim uczestnikom zajęć wskazówki jak słuchać swojego ciała, żeby każdy ruch był bardziej świadomy i by po zajęciach czuli się zrelaksowani i wypoczęci. Uważam, że podążając małymi krokami do wyznaczonego celu można osiągnąć sukces. Odnosząc się do słów Josepha Pilates’a: „In ten sessions, you will feel the difference, in twenty you will see the difference, and in thirty you’ll have a whole new body.” Inspirując się metodą Pilates będącą treningiem całego ciała i uspokojeniem psychiki, pragnę wyciszyć i uspokoić osoby uczestniczące w tej metodzie. Koncentracja na ćwiczeniu i oddechu pozwala na chwilowe odizolowanie się od problemów życia codziennego. Propagując prozdrowotny styl życia i podnosząc swoje umiejętności i wiedzę uczestniczę w wielu szkoleniach i konwencjach fitness. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć, a także widoczna poprawa ich formy, kondycji i samopoczucia. Ponadto specjalizuję się w zajęciach z kobietami w ciąży jak i Mamami po porodzie w zajęciach z niemowlętami. Propaguję aktywność Kobiet przygotowujących się do ciąży, będących w ciąży jak i po porodzie, tworząc to dla nich nowatorskie formy aktywności fizycznej poczynając od specjalnych programów treningowych i Aktywnych spacerów z wózkami, które jako pierwsza wprowadziłam do Polski w 2012 roku. Prowadząc zajęcia i treningi personalne przekonałam się nie raz jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne do porodu jak i opieka w czasie powrotu do formy młodych Mam, więc gorąco zachęcam do aktywności przyszłe i obecne Mamy. „The mind, when housed within a healthful body, possesses a glorious sense of power.”- Joseph H. Pilates, 1939

Trener PFS Pelvic Florr safe – trening dna miednicy

Trener Rehakursy – Trening rozstępu mięśnia prostego brzucha DRA

 

Marlena Świderska

Marlena Świderska

Dietetyk

Jeśli połączę to co mi studentce dały studia, z tym, co ja pasjonatka wzięłam sobie sama z książek, czasopism i internetu, oraz otrzymałam jako mama od życia codziennego… …mam to, czym chętnie się tu podzielę pewną wiedzę z dziedziny żywienia. Marlena Świderska – specjalista ds. żywienia, mgr inż. technologii żywności i żywienia człowieka, mama wesołej i roześmianej Amelki.

Ewa Bieniak

Ewa Bieniak

Dietetyk

Mgr dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uwielbia gotować, prowadzi bloga kulinarnego (www.DietaEwy.pl). Potrafi sprawić, by jedzenie kojarzyło się z przyjemnością, a nie z wyrzutami sumienia. Uczy jeść mądrze i smacznie – by każdy mógł cieszyć się doskonałym samopoczuciem i idealną sylwetką przez całe życie. Ze szczególną troską dba o prawidłowy sposób odżywiania kobiet w ciąży i mam dochodzących do siebie po porodzie. Swoją niespełna 1,5-roczną córkę już zaraziła pasją do dobrego jedzenia.